Teslimat ve İade

Web sitemizden satın almış olduğunuz ürünleri 10 iş günü içerisinde değişim yapabilirsiniz. Değişim yapmak istediğiniz ürünü fatura kesim tarihinden itibaren 10 iş günü içerisinde firmamıza bildirmeniz gerekmektedir. 10 iş günü içerisinde firmamıza değişim talebi bildirilmeyen ürünler işleme alınmamaktadır. Değişim yapılmak istenen ürünün ambalajında herhangi bir kusur olmaması gerekmektedir. Ürünün tekrardan satışa sunulabilir halde olması önem arz etmektedir.

Web sitemizden satın aldığınız ürünler 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Satın aldığınız ürünleri değişim veya iade etmek istediğinizde “+90 212 514 02 13” nolu telefonumuzdan veya info@deryakursunsatis.com mail adresimizden bize ulaşınız.

İade işlemlerinde iade sebebi firma kaynaklı değil ise (örn: defo, hatalı gönderim vs) kargo ücreti alıcıya aittir.

İADE VE DEĞİŞİM YAPILAMAYAN ÜRÜNLER

Ürünlerimiz iç giyim kategorisinde yer alması sebebiyle, hijyenik öneme sahiptir. Bu nedenle bazı ürün gruplarında iade ve değişim kesinlikle yapılmamaktadır.

  • Külot içeren takım ürünler (atlet takım,sütyen takım, gecelik takım, fantazi takım),
  • Fantazi grubu ürünler,
  • Hamile,lohusa grubu ürünler (hamile tayt,gecelik,sabahlık, emzirme sütyeni vs.)
  • Kullanılmış veya ambalajı zarar görmüş ürünler.

İADE ÜCRETİNİN ÖDENMESİ

Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde, iade ürün firmamıza ulaşıp iade işlemi tamamlandıktan sonra 3-7 iş günü içerisinde paranız kredi kartınıza iade edilir. Bankanıza bağlı olarak bu işlem 3-7 iş günü arasında değişiklik gösterebilmektedir.

Kapıda Nakit Ödeme olarak yapılan alışverişlerde, ürünün iade edilmesi durumunda alıcı kişi / şirket tarafımıza Banka Hesap bilgilerini iletmekle yükümlüdür. 10 iş günü içerisinde banka hesap bilgisi iletilmeyen işlemler dikkate alınmaz.

İade işlemlerinde firmamızdan kaynaklı bir hata yok ise alıcıdan kargo ücretleri kesilerek iade işlemi tamamlanır, ürün defolu veya hatalı gönderim yapılmış ise kargo ücreti kesilmez.